Misyon

Merkezi bir amaç

tüm öğrencilerin iletişim ve öğrenim için iki dili kullanma konusunda yetkin olmalarıdır.

 

Her çocuğun kendi sosyal ve akademik yolculuğunu hayata geçirmesine imkan sağlayan Çayyolu Okul Öncesi®Okulu’nun misyonu, sıcak, duyarlı ve destekleyici bir ortamda 2- 5 yaş arası çocuklara ikili dil eğitimi sağlamaktır.

Çayyolu Okul Öncesi® İkili Dil, İngilizce ve Türkçe olarak iki dilde tüm öğrencilere içerik eğitimi ve okuryazarlık sağlayan bir eğitim şeklidir.
Çayyolu Okul Öncesi® Okulu’nda bizler küçük çocuklara farklı dillere maruz kaldıklarında, onların daha fazla hoşgörülü ve diğer kültür ve geleneklere daha saygılı davrandıklarına derinden inanıyoruz. Bu onların dünyanın daha sorumlu ve aktif vatandaşları olmalarını sağlamaktadır.

Çocuğunuzun eğitim sevgisi için güçlü bir temel oluşturmaya çalışıyoruz. Çayyolu Preschool®’da erken Okuryazarlık gelişimi ve entelektüel merakı destekleyen bir odak ile birlikte Oxford Müfredatına dayalı iki dilli eğitim sistemine özel bir vurgu yapılmaktadır. Çocuklarımıza öğrenecekleri güvenli, ilgi çekici, işbirlikçi ve yaratıcı bir yer sunuyoruz. Dünyamız sürekli değişiyor. Çayyolu Okul Öncesi® Okulu’nda, birbirimize ve evrene saygı, anlayış ve anlayış ortamı yaratmanın bir sorumluluğuna sahibiz.  Tüm öğrencilerimize yüksek kaliteli bir program sağlamak için ebeveynler, öğretmenler ve çocuklarla birlikte çalışmaya kararlıyız.

AKLINIZDA SORU İŞARETLERİ Mİ VAR?

Çayyolu Anaokulu hakkında daha fazla bilgi edinmek ister veya tesisimizi görmek isterseniz, bizi ziyaret etmekten çekinmeyin.